ЗНАЙОМТЕСЯ З НАШОЮ КОМАНДОЮ
Компанія Extra Travel була заснована в 2010 році.

Все почалося з того, що засновниця компанії Наталія запустила власний туроператорський проєкт, пропонуючи авторський екскурсійний маршрут Туреччиною. Успішно відпрацювавши сезон і запустивши 4 чартерних літаки з туристами до Туреччини, було прийнято рішення розширити діяльність на реалізацію корпоративних програм на європейські країни.

З того моменту основними видами діяльності компанії стала розробка і реалізація В2В маршрутів всією нашою планетою, а також продаж ексклюзивних і пакетних турів індивідуальним замовникам.

Завдяки своїй ретельності, чесності та індивідуальному підходу до кожного клієнта, колектив отримав визнання і довіру партнерів і туристів.

Про нас

  • Спільно з партнерами (туроператорами та великими підприємствами України) ми розробляємо ексклюзивні інсентив-тури для клієнтів, які люблять подорожувати групами, цінують пізнавальний туризм. Кожен тур не схожий на інший.
  • Надаємо послуги з організації оптимальних маршрутів відряджень (бронювання авіаквитків, готелів, трансферів, готуємо документи до оформлення віз, підбираємо екскурсії, щоб відрядження можна було поєднати з цікавим відпочинком).
  • Організовуємо корпоративний відпочинок, виїзні семінари та банкети.
  • Підбираємо пакетні тури, прораховуємо нестандартні маршрути, даємо рекомендації і додатковий матеріал про країну подорожі.
  • Наша експертиза налічує понад 70 країн.
  • Послугами турагентства Extra Travel користуються такі B2B клієнти, як: AltexSoft, IRIS CRM, Fortifier limited, Just Coded, Verna, Team International, Klaud Admin, Itera Research, City Falcon, Magecom, Maxnet, ООО ФК «Здоров'я», ООО «Сінтафарм», Susan Tea, Клуб Сімейного Дозвілля, ООО «Фармекс Груп», ООО «Наргус», «Грибна справа», International Agency "Rising Stars", Автоматизація ТераВатт Груп, Азов Контролз, М-Технологія.

Наша місія - максимальна зручність для Замовника в обслуговуванні, прозорість у комунікаціях, найбільш вигідні умови для постійних клієнтів

Наша стратегія - реалізовувати унікальні маршрути подорожей і програми заходів

Дозвольте професіоналам заощадити Ваш час та організувати відпочинок якісно і без зайвих проблем!
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
10+
років на ринку
3524
задоволених туристів
70
охоплених напрямків
32
країни відвідали особисто
НАШІ ЦІННОСТІ
Відкритість
Ми вибудовуємо чесні і прозорі відносини з клієнтами
Турбота про туристів 24/7
Супровід клієнта 24/7 з моменту бронювання і до повернення додому після відпочинку. Підтримка туриста в будь-якій критичній або позаштатній ситуації
Захопленість
Наші менеджери готові працювати стільки часу, скільки буде потрібно для створення Вашого ідеального туру
Дружелюбність
Ми вибудовуємо довгострокові відносини з нашими клієнтами і партнерами. Наші туристи стають нашими друзями
Професіоналізм
Ми вдосконалюємося, вчимося, підвищуємо кваліфікацію і прагнемо стати краще для своїх клієнтів
Натхнення
Ми хочемо не просто підбирати тури, а надихати й приносити радість від передчуття майбутньої подорожі та чудово проведеної відпустки
Made on
Tilda